Noorse Boskat
Noorse Boskat Cattery's van NLKV leden
   
Cattery van Våre Engler                                Cattery van Nahele    
naam eigenaar  Mark Runderkamp                    naam eigenaar  Brenda en Stephen Vermeer 
woonplaats  Volendam    woonplaats  Zutphen 
telefoon  06-41423853    telefoon  0575-842637 
email  m.runderkamp@quicknet.nl     email  s.vermeer4@chello.nl  
website   www.vare-engler.nl   website  www.vannahele.nl  
         
         
Cattery Indah Kehutanan     Cattery Amor's Acker   
naam eigenaar  Edith Spierings    naam eigenaar  Diny van Driel 
woonplaats  Schiedam   woonplaats  Pijnacker 
telefoon  010-4714554   telefoon  015-3694306 
email  info@indahkehutanan.com     email  cattery@amorsacker.nl  
website  www.indahhekutanan.com     website  www.amorsacker.nl  
         
         
Cattery van het Nieuwlicht      Cattery Anwarunya   
naam eigenaar Elly Koning    naam eigenaar  Aaf Scholten 
woonplaats  Blokker    woonplaats  Maarssen
telefoon  0229-240605    telefoon  0346822786 
email  elly.koning@quicknet.nl     email  aaf@cattery-anwarunya.nl  
website  www.hetnieuwlicht.com   website  www.cattery-anwarunya.nl  
         
         
Cattery Funasby      Cattery Shiningcats   
naam eigenaar Ab en Ineke van Tienen    naam eigenaar  Daisy Zijlstra 
woonplaats  Spijkenisse    woonplaats  Andel 
telefoon  0181-847064    telefoon   
email  a.tienen9@chello.nl   email  d-zijlstra@online.nl  
website www.funasby.nl   website  http://shiningcats.bekijknu.nl
         
         
Cattery Furry Heaven     Cattery Hedgecatz  
naam eigenaar  Dionne Walraven    naam eigenaar  J. Bos
woonplaats  Dordrecht    woonplaats  Hoogeveen 
telefoon 085-4015095    telefoon  0528-856020 
email  info@furryheaven.nl     email  info@hedgecatz.com  
website  www.furryheaven.nl     website  http://hedgecatz.com  

Back to Top