Niet alle Cattery’s staan hier vermeld.
Bent u NLKV lid en wilt u uw Cattery hier ook vermelden, geef de gegevens dan door op email:
dutchjoy@planet.nl

Cattery Royal Flush  
naam eigenaar Hennie van Drie
woonplaats Lelystad
telefoon 06-12765494
email h.drievandunschoten@vodafonethuis.nl
website www.royal-flush.nl
   
Cattery Over The Rainbow  
naam eigenaar Henk en Karin Mittemeijer
woonplaats Den Haag
telefoon 070-3908730
email mittemeijer25@zonnet.nl
website www.catteryotr.nl
   
Cattery Proudly Present  
naam eigenaar Henny de Jager
woonplaats  
telefoon  
email info@proudlypresent.nl
website www.proudlypresent.nl
   
Cattery Pure-Purity  
naam eigenaar Corrie Stout
woonplaats Papendrecht
telefoon 06-28435066
email cmstout@upcmail.nl
website www.perzencattery.eu
   
Cattery Nasrin  
naam eigenaar Hans Rumping
woonplaats Heemskerk
telefoon 0251-825182
email catterynasrin@outlook.com
website www.cattery-nasrin.com
   
Cattery Esbrajami  
naam eigenaar Esther Immers
woonplaats Delft
email esther.i@casema.nl
telefoon 015-2619380
website members.casema.nl/esther.i
   
Cattery Brygindia  
naam eigenaar Jos van Leeuwen
woonplaats Oostburg
telefoon 0117-455208 of 06-36531345
email jvanleeuwen@zeelandnet.nl
website www.people.zeelandnet.nl/jvanleeuwen
   
Cattery De Conti  
naam eigenaar Cora Groenendijk
woonplaats Klaaswaal
telefoon 0186-842773
email jzjhazebroek@gmail.com
website http://groe1208.wix.com/catterydeconti
   
Cattery Mesaverde  
naam eigenaar Marijke Peppelman
woonplaats Wehl (Doetinchem)
telefoon 06-48073056
email m.peppelman@gmail.com
website www.catterymesaverde.nl
   
   
Cattery of Lobert’s Home  
naam eigenaar Margreth Lobert- den Drijver
woonplaats Naaldwijk
telefoon 0174624069
email lobert@kabelfoon.nl
website home.caiway.nl/~lobert/index.html
   
   
Cattery van Tybithifega  
naam eigenaar Nel van Zon
woonplaats Spijkenisse
telefoon 0181-646636
email nel@vantybithifega.nl
website www.vantybithifega.nl
   
   
Cattery Cyrosto  
naam eigenaar Rene en Tonny Stoopman
woonplaats Ridderkerk
telefoon 0180-472494
email r.stoopman_@kpnmail.nl
website www.cyrosto.nl
   
   
Cattery Go Lucky  
naam eigenaar Dina Rodenburg
woonplaats Maasdijk
telefoon  
email golucky@kabelfoon.nl
website www.goluckypersians.nl
   
   
Cattery van het Buysegat  
naam eigenaar Arie en Pamela de Rooij
woonplaats Vlaardingen
telefoon 010-4600430
email pamela.derooij@upcmail.nl
website members.chello.nl/a.derooij3
   
Cattery Canestro d’Oro  
naam eigenaar Bianca Wolff
woonplaats Zuiddorpe
telefoon 06-1218961
email catterycanestrodoro@gmail.com
website www.catterycanestrodoro.jouwweb.nl
   
Cattery het Feyter Hofje  
naam eigenaar J. de Feyter
woonplaats Terneuzen
email marinadevogel@hotmail.com
telefoon 0115-707419
website  
   
Cattery Brelerian’s Home  
naam eigenaar J.P. Breedijk
woonplaats Amsterdam
telefoon 020-6971727
email brelerianshome@kpnplanet.nl
website www.brelerianshome.nl
   
Cattery van ’t Zilvertje  
naam eigenaar Christa Fokker
woonplaats Vleuten
telefoon 06-24270072
email fokker14@casema.nl
website www.catteryvanhetzilvertje.nl
   
Cattery Bocatho  
naam eigenaar Cobie v.d.Will
woonplaats Rotterdam
telefoon 010-4373338
email info@bocatho.nl
website www.bocatho.nl