Niet alle Cattery’s staan hier vermeld.
Bent u NLKV lid en wilt u uw Cattery hier ook vermelden, geef de gegevens dan door op email:
dutchjoy@planet.nl

Cattery Attentino  
naam eigenaar Manuela Jansen-Spoelder
woonplaats Nijverdal
telefoon 06-23041844
email m.jansen-spoelder@villa-attent.nl
   
Cattery of Dukes & Duchesses  
naam eigenaar Anita de Brouwer
woonplaats s’Hertogenbosch
telefoon 06.50552255
email arnodebrouwer@live.nl 
website www.catterydukesandduchesses.nl
   
Cattery Over the Rainbow  
naam eigenaar Henk en Karin Mittemeijer
woonplaats Den Haag
telefoon 070-3908730
email mittemeijer25@zonnet.nl
website www.catteryotr.nl
   
Cattery Proudly Present  
naam eigenaar Henny de Jager
email info@proudlypresent.nl
website www.proudlypresent.nl
   
Cattery De Conti
 
naam eigenaar
Cora Groenendijk
woonplaats
Klaaswaal
telefoon
0186-842773
email
zjhazebroek@gmail.com
website
http://groe1208.wix.com/catterydeconti
   
Cattery Mesaverde
 
naam eigenaar
Marijke Peppelman
woonplaats
Wehl (Doetinchem)
telefoon
06.48073056
email
m.peppelman@gmail.com
website
www.catterymesaverde.nl
   
Cattery of Lobert’s Home
 
naam eigenaar
Margreth Lobert den Drijver
woonplaats
Naaldwijk
telefoon
0174-624069
email
lobert@kabelfoon.nl
website
home.caiway.nl/~lobert/index.html
   
Cattery Go Lucky
 
naam eigenaar
Dina Rodenburg
woonplaats
Maasdijk
email
golucky@kabelfoon.nl
website
www.goluckypersians.nl
   
Cattery van het Buysegat
 
naam eigenaar
Arie en Pamela de Rooij
woonplaats
Vlaardingen
telefoon
010-4600430
email
pamela.derooij@upcmail.nl
website
members.chello.nl/a.derooij3
   
Cattery Brelerian’s Home
 
naam eigenaar
J.P. Breedijk
woonplaats
Amsterdam
telefoon
020-6971727
email
brelerianshome@kpnplanet.nl
website
www.brelerianshome.nl
   
Cattery van’t Zilvertje
 
naam eigenaar
Christa Fokker
woonplaats Vleuten
telefoon 06-24270072
email
fokker14@casema.nl
website
www.catteryvanhetzilvertje.nl
   
Cattery Bocatho
 
naam eigenaar
Cobie v.d. Will
woonplaats
Rotterdam
telefoon
010-4373338
email
info@bocatho.nl
website
www.bocatho.nl